Natuurpunt Hechtel-Eksel Valei van de Zwartebeek Natuurpunt Beringen Natuurpunt Lummen Natuurpunt Natuurpunt Beringen Home
  • Natuurpunt Regio Zelem
  • De Watersnip
  • Beheer
  • Links
Natuurpunt Regio Zelem

Voorzitter

Peter Vanlommel

e-mail: p.vanlommel@telenet.be

 

 

 

(boven)

 

Secretaris

Jan Kenens

e-mail: jan.kenens@natuurpunt.be

 

 

 

(boven)

 

Penningmeester

Gert Princen

e-mail: gert.princen@telenet.be

 

 

(boven)

 

Bestuursleden

Kristof Das kristof.das@telenet.be
Jeroen Mentens jeroenmentens@gmail.com
Jeroen Depuydt jeroen.depuydt@telenet.be
Filip Vanlommel filip.vanlommel@dewinning.be
Tine Meekers calendula@live.be

 

(boven)

 

 

 

 

 

 

 

 

Hans Van den Bossche

 

Willy Neys

 

Maria Beerten

 

 

De Watersnip

Vlaams Bezoekerscentrum "De Watersnip"

Grauwe Steenstraat 7/2 3582 Beringen

 

T 011 45 01 91

F 011 45 01 99

 

e-mail: watersnip.anb@vlaanderen.be

 

www.dewatersnip.be

 

Vlaams bezoekerscentrum "De Watersnip"

Beheer

Ploegbegeleider

Stefan Jennes

e-mail: stefan.jennes@natuurpunt.be

 

 

 

(boven)

 

Hulploegbegeleider

Jannes Cauberghs

e-mail: jannes.cauberghs@natuurpunt.be

 

 

 

(boven)

 

Specialist beheer

Corry Goossens

T 0479 73 44 36

e-mail: corry.goossens@natuurpunt.be

 

 

(boven)

 

 

 

 

Stefan Jennes

 

Jannes Cauberghs

 

Corry Goossens

Nuttige links

Natuurpunt

T 015 29 72 20
e-mail: info@natuurpunt.be
www.natuurpunt.be

 

(boven)

 

Natuurpunt Limburg

T 011 24 60 20
e-mail: info@natuurpuntlimburg.be
www.natuurpuntlimburg.be

 

(boven)

 

Zusterafdelingen in de Vallei van de Zwarte Beek

Natuurpunt Hechtel-Eksel
contactpersoon: Johan Van Den Bosch
T 011-73 12 79
e-mail: natuurpunt.hechtel-eksel@skynet.be

www.natuurpunthechtel-eksel.be

 

Natuurpunt Beringen
contactpersoon: Hans Van den Bossche
T 0479 65 15 01
e-mail: hansvdbossche@telenet.be
www.natuurpuntberingen.be


Natuurpunt Lummen
contactpersoon: Dirk D'hondt
T 013-52 30 46
gsm: 0473-75 15 84
e-mail: dirkdhondt@base.be

www.natuurpuntlummen.be

 

(boven)

 

Andere Natuurpuntafdelingen in Limburg

 

Natuurpunt As Natuurpunt Meeuwen-Gruitrode en Peer
Natuurpunt Borgloon Natuurpunt Neerpelt
Natuurpunt Bree Natuurpunt Noord Limburg
Natuurpunt 'De Herk' Heers Natuurpunt Tessenderlo
Natuurpunt Diepenbeek Natuurpunt Zuidoost Limburg
Natuurpunt Genk Natuurpunt Vrienden van het Schulensbroek
Natuurpunt Hasselt-Zonhoven  
Natuurpunt Leopoldsburg  
   
   

(boven)

 

Vlaams Bezoekerscentrum "De Watersnip"

T 011 45 01 91
e-mail: watersnip.anb@vlaanderen.be
www.dewatersnip.be

 

(boven)

 

Agentschap voor Natuur en Bos Limburg

T 011 74 24 50
e-mail: lim.anb@vlaanderen.be
www.natuurenbos.be

 

(boven)

 

JNM Lage Kempen

e-mail: hannevdbosch@gmail.com
www.jnm.be/lagekempen

 

(boven)

 

Stad Halen

T 013 61 81 20
www.halen.be

 

(boven)

Pastorie Zelem

e-mail: info@pastoriezelem.be
www.pastoriezelem.be

 

(boven)

 

De Winning

T 013 53 11 59
e-mail: info@dewinning.be
www.dewinning.be

 

(boven)

 

Regionaal Landschap Lage Kempen

T 011 78 52 59
e-mail: info@rllk.be
www.rllk.be

 

(boven)

 

 

 

 

 

Orchis

 

 

 

 

 

Lange Heuvelheide

 

 

 

 

 

Logo JNM

 

 

 

 

 

Beenbreek